Pasja i kompetencje. Powstanie i ewolucja kancelarii

Historia i wartości kancelarii Prokurent


Kancelaria Prokurent, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, powstała w 1989 roku w Warszawie z inicjatywy jej założycieli mec. Grzegorza Choiny i mec. Jana Rostafińskiego. W latach 90-tych, po przekształceniu w spółkę cywilną, działała w składzie mec. Grzegorz Choina i Marta Kmieciak. W 1998 roku - po przerwie - do Kancelarii dołączył Mec. Jan Rostafiński, w roku 2007 mec. Andrzej Makuliński, a następnie w roku 2009 mec. Łukasz Moczydłowski i mec. Piotr Włodawiec. Od roku 2007 do chwili obecnej Kancelaria działa jako spółka partnerska pod firmą Makuliński Moczydłowski Rostafiński Włodawiec Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Prokurent Sp. P.

Wiedza i doświadczenie

Nasza wizytówka


Zespół Kancelarii tworzyli i tworzą prawnicy, którzy dzięki wszechstronnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zapewniają kompleksowe doradztwo prawne. Naszą wizytówką jest indywidualne podejście do Klientów i powierzonych nam spraw. Jesteśmy nie tylko prawnikami, ale także doradcami, którzy działają z uwzględnieniem zmieniającego się otoczenia rynkowego, biznesowego i prawnego. Kancelaria świadczy pomoc prawną przede wszystkim na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, spółdzielni mieszkaniowych, ale również na rzecz dla osób fizycznych i organizacji pozarządowych.

Początki

Zakres usług


W początkowym okresie działalności firma specjalizowała się w zagadnieniach związanych z prawem papierów wartościowych i prawem nieruchomości. W miarę upływu lat kancelaria sukcesywnie budowała zespół i rozszerzała zakres usług, wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów i szybko ewoluującego rynku usług prawniczych. Obecnie doradzamy Klientom niemal w każdej dziedzinie prawa, w tym w dziedzinach niszowych, takich jak prawo rolne czy spółdzielcze.


Zobacz wszystkie

Nasz zespół


Zespół

Zespół Kancelarii może zapewnić kompleksowe doradztwo prawne związane z działalnością gospodarczą polskich i zagranicznych firm, uwzględniając ich sytuację rynkową i dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe, jak również doradztwo związane z prawnymi problemami osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Obecnie w zespole Kancelarii jest 10 prawników posiadających uprawnienia radcy prawnego lub adwokata.


Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Klientów, współpracujemy również z zaufanymi doradcami spoza naszego zespołu: radcami prawnymi, notariuszami, rzecznikami patentowymi i doradcami podatkowymi. W zakresie prac wykraczających poza zagadnienia prawne korzystamy z pomocy biegłych księgowych, rewidentów i ekonomistów, a także uznanych autorytetów uniwersyteckich.


Prokurent_3_HR
Wiedza i doświadczenie

Nasze wartości

Nasze relacje z Klientami budujemy i opieramy na sumienności, odpowiedzialności i transparentności naszych działań. Dzięki takiemu podejściu, po ponad 30 latach istnienia Kancelarii, możemy być dumni z zaufania, jakim obdarzyły nas setki naszych Klientów.Potrzebujesz pomocy prawnej, skontaktuj się z nami

Zaufali nam

Partnerzy

Budujemy długotrwałe relacje oparte na doświadczeniu

Budujemy długotrwałe relacje oparte na doświadczeniu, szacunku i transparentności działań. Dzięki takiemu podejściu, dziś – po 30 latach istnienia kancelarii – możemy być dumni z zaufania, jakim obdarzają nas nasi Klienci.

O nas